Ana sayfa » Zara Parfümleri Frosted Cream , Fizzy Pink , Tempting Rose
Fragrantica

Zara Parfümleri Frosted Cream , Fizzy Pink , Tempting Rose

Pembe Zara Parfümleri ; Frosted Cream , Fizzy Pink , Tempting Rose

zara frosted cream, fizzy pink, tempting rose
zara frosted cream, fizzy pink, tempting rose

Son zamanlarda ansiklopediye yavaş yavaş Zara ’nın yeni erkek parfümlerini eklemeye başladık. Ama şimdi dedik ki bu sefer de göze hitap eden ve ojeyi andıran hoş şişeleriyle Zara ’nın yeni eklenen kadın parfümlerine göz atalım.

Modern ve neşeli içerikleri ; tatlı ve meyveleri anımsatıyor. Bu üç yeni şişe açık pembe, orta pembe ve koyu pembe şeklinde dizilmiş; aynı şekilde içerikler parlak güneşli ve parıldayan kokuları vurguluyor. Şekerli, sulu meyveli gurme kokular.

zara tempting rose
zara tempting rose

Frosted Cream adlı parfüm, mandalinaların, çileğin tatlı reçel meyvesi aromalarını, çiçeksi kokuları ve hafif bir vanilya kokusu barındırıyor. Tempting Rose kırmızı meyveleri kahvenin güzel gurme aromalarıyla ısıtırken; Fizzy Pink kırmızı meyveler ve çiçeklerin dinamikliğinden ve tatlılığından oluşurken; kremsi miskli bir bitişe sahip. Geçen sene Zara ’nın Oriental Delice parfümü sayesinde, vurgulanmış kahve ve oryantal-çiçekli kokuların birleşimini deneyimleme şansına sahip olmuştuk.

zara frosted cream, fizzy pink, tempting rose
zara frosted cream, fizzy pink, tempting rose

Zara Parfümleri Frosted Cream , Fizzy Pink ve Tempting Rose 100 ml’lik şişelerle 19.95 Euro fiyatıyla Zara ’nın resmi sitesinde satışta. Fragrantica Türkiye olarak incelediğimiz diğer parfümlere de göz atmayı unutmayın.