Ana sayfa » Xerjoff Uden Overdose Parfüm
Fragrantica

Xerjoff Uden Overdose Parfüm

Xerjoff ‘dan Uden Overdose Parfüm

XERJOFF UDEN OVERDOSE
XERJOFF UDEN OVERDOSE

 

UDEN OVERDOSE Xerjoff’un Cannes’da tanıttıkları arasında favorim. Özel olanlar hariç 6 parça var. 2 kahve içerikli olan (Golden Moka ve Golden Dahhab) ve dünyaya tanıtılmasından bir ay önce Cannes’da tanıtılan Casamorati Corallo. Hepsini tek tek özel sayımızda tanıttık çünkü her birinin ayrı ayrı özellikleri ve hikayeleri var.

Uden Overdose ‘un şişe tasarımı harika, koku sıcak, hafif, hafifçe baştan çıkarıcı olmasına rağmen şişesi oldukça gösterişli, şişenin alt tarafına doğru altın renginde ombre (gölgeli) geçişler var.

xerjoff, allende, uden overdose, amber gold, rose gold
xerjoff, allende, uden overdose, amber gold, rose gold

 

Açılışı , zencefil ile güneş ışınlarının uyumunu, tütün çiçeğiyle yumuşatılmış, altın amberle ısıtılmış ve sonunda kremsi miskli bir kokuyla sarmalar. Zencefil , o narenciyenin baskınlığını sıcaklığıyla ve güçlü  baharat aromasıyla nötrlerken, tütün çiçeği ise parlak bir kadife kadar yumuşak biraz çiçeksi ve dokulu bir nüans katar.
Narenciye en baştan hafifl bir şekilde hissedilir , amberimsi sıcaklık sürecin en başından beri parıldayan altın şişenin içinde mevcuttur. Eğer 2009’da çıkarılmış olan Uden ile kıyaslayacak olursam, orijinal Uden’deki yoğun vanilya daha hafif olan reçineyle yer değiştirmiş. Daha da önemlisi biraz daha neşeli bir koku yaratmak için içine zencefil eklenmiş. Amber Gold da dahil olmak üzere , tüm üyeler arasından Uden Overdose takdirimi kazandı.
XERJOFF UDEN OVERDOSE
XERJOFF UDEN OVERDOSE
Notalar : Açılışta limon ve bergamot, ortada zencefil ve tütün çiçeği, bazda amber ve misk.
xerjoff uden overdose
xerjoff uden overdose
 UDEN OVERDOSE Xerjoff’un websitesinde 50 ml. ve 100 Ml’lik EDP versiyonuyla 20 Kasım 2018’de satışa çıkacak.
Fragrantica Türkiye Ana Sayfaya Gitmek İçin Lütfen Tıklayınız..
Web Site Yapımı

Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut