Ana sayfa » Thierry Mugler ‘in Yeni Kokusu Naughty Fruity
Fragrantica

Thierry Mugler ‘in Yeni Kokusu Naughty Fruity

Thierry Mugler Naughty Fruity

Thierry Mugler ‘in yeni parfümü olan Naughty Fruity ‘yi, geleneksel parfümlerindeki en değerli şaheserleri çeşitli temalar ve yorumlamaları ile harmanladığı özel bir koleksiyon olan Les Exceptions koleksiyonunda yeni bir parfüm çeşidi olarak ekledi. Bu özel koku çizgisindeki 11. çeşidi..

 

Mugler Naughty Fruity flacon
Les Exceptions – Naughty Fruity

“Çekici olduğu kadar cesur olduğu için, Les Exceptions Naughty Fruity kokusu, duyulara hitap eden çok yönlü bir Eau de Parfum’dur. Meyveli odunsu bir koku.”

Hem lezzetli hem de alışılmışın dışında aroma kontrastları içeren yepyeni bir meyveli kokuyu bünyesinde barındırıyor. Mirabelle eriğinin yoğunluğu kendini farklı yönlerde ortaya çıkardı..Bazen yuvarlak, kadifemsi, sulu veya gevrek – Sarışın tütün – hem şaşırtıcı hem de kışkırtıcı derecede bağımlılık yapıyor – Bu durum meyveli kokuyu yoğun hissettiriyor ve zarif bir şekilde dumanlı (yoğun hissedilir) bir boyuta getirir.

 

Mugler Naughty Fruity flacon
Thiery Mugler Naughty Fruity

Mart 2018’de, Les Exceptions’un önceki kokusu tanıtılmıştı.

Mystic Aromatic, ezilmiş yeşil yaprakların ve fesleğen gibi baharatların güçlü ve canlandırıcı bir demeti..

Adaçayı ve kekik, karakteristik özellikleriyle, bugün sunduğumuz yeni meyve ve tütün extravaganza’sından oldukça farklı.

 

Les Exceptions flacons by Mugler
Les Exceptions Çeşitleri

Fougère, Floral, Chypre, Oriental, Leather, Musk .. Mugler Les Exceptions koleksiyonu, geleneksel parfüm dünyasında en büyük temaları bir araya getiriyor ve onları yeniden fevkalade bir şekilde sunuyor. Yeni kombinasyonları keşfediyorlar ve şaşırtıcı bileşenlerle cesurca birleştirerek bu olağanüstü klasik karışımları mevcut zevklerle dolu yeni bir koku kaderine doğru getiriyorlar.

Her Eau de Parfum, kendi yoğun duygularını, benzersiz bir hissi uyandırır. Asil bileşenlerinin içlerinde taşıdığı hissi, adının açıkladığı gibi marka hakkındaki çizgiyi açıklar.

Bu yeni kokuyu , 225 dolar fiyatla 80 ml Eau de Parfum içeren serinin önceki sürümleriyle aynı frakon tasarımında paketlenmiştir.

Mugler web sitesinden satın alabilirsiniz..