Ana sayfa » Guerlain Eau de Bain : Kokunun Yeni Ritüeli
Fragrantica

Guerlain Eau de Bain : Kokunun Yeni Ritüeli

Guerlain Eau de Bain , son yıllarda koku çizgilerine durdurulamaz bir üretkenlikle devam ediyor.. Markanın koleksiyonu Eaux de Rituel (“ritüel sular”) , günlük etkilerini arttırmak amacıyla kullanılan kokular ki bunlar Guerlain’in koku alma zevkine eşlik eden ve vücut ürünlerini de içeren ikincil Les Délices de Bain , Guerlain’a ek olarak sunulan kokulu ritüellerdir.

Guerlain Eaux De Rituel
Guerlain Eaux De Rituel

Yeni Guerlain kokusu Eau de Bain , şirketin belirttiği gibi banyonun zevkini uzatmak amacıyla , “rahatlatıcı bir parantez” olarak taze-misksi (çiçek odunsu misk kategorisinde) olarak tanımlanmaktadır. Eau de Bain’in kokulu bileşimi , şirketin Les Délices de Bain vücut ürünlerinin formülünden doğrudan esinlenmiştir ve bu tazeliğini devam ettirmek içindir..

Eau de Bain’ deki formül bergamotun güzelliğini portakal çiçeğinin incelikleriyle birleştirirken, yeşil notaların ve limonun tazeliği de notaları artırıyor. Bademin hafifçe gurme yönü, koku hissini uzatmak için beyaz misk , vanilya ve odunsu notaların rahatlatıcı bir bileşimine ulaşır. Notalardaki merkezi uyum bergamot-badem-portakal çiçeği ile sonuca ulaşır..

"<yoastmark

Guerlain Banyo Zevkleri Banyo Suyu

2019 Sürümü

“Bergamot, limon, portakal çiçeği, yeşil notalar

badem, beyaz misk

vanilya, değerli ormanlar”

Delices de Bain line by Guerlain
Delices de Bain line by Guerlain

Yeni Guerlain “ritüel” kokusu , Eau de Bain , klasik “abeilles” (arı) şişelerinin şeklini almış ve pürüzsüz cam yüzeyli, lila rengi bir etiketle hatırlatıyor ve bilinen “Eae” koleksiyonu minik baloncuklar ve çiçek desenleri ile koyu mor tonlarında şişenin boynundaki kadife saten kurdele ile süslüyor..

Eaux de Rituel’deki Guerlain Eau de Bain, resmi web sitesinde 125 ml Eau de Toilette’de, 90 € karşılığında satılıyor.