Ana sayfa » Gucci Guilty – Yeni Versiyonu Ocak 2019’da..
Fragrantica

Gucci Guilty – Yeni Versiyonu Ocak 2019’da..

[su_quote]Gucci Guilty ‘nin yeni versiyonu Ocak 2019’da..[/su_quote]

 

Gucci Guilty
Gucci Guilty

Gucci Guilty 2010’da çıktı ve ardından 2011 senesinde  Pour Homme geldi. O sırada Coty Gucci’nin parfüm ruhsatını aldı ve Alessandro Michele markanın kreatif direktörü oldu. Koleksiyon 2017’de parfümcü Alberto Morillas ile yaptığı işbirliği sonucu ortaya çıkan  Absolute ve  pour Femme’den sonra farklı bir yönde ilerledi.

 

Lana Del Rey
Lana Del Rey

[su_quote]Parfümün tanıtım çalışmaları Amerikan aktör ve Rock şarkıcısı Jared Leto tarafından yürütüldü. Ocak 2019’da Lana Del Rey; Jared Leto’ya reklam çalışmaları ve elçilik kapsamında Guilty pour Femme ile katılacak..[/su_quote]

Gucci Guilty pour Femme
Gucci Guilty pour Femme

 

Reklam filmi; Michele katıldıktan sonra Johnny Ramone anısına yaptıkları bir törende bulundukları Los Angeles’ın en eski mezarlıklarından birinde (Hollywood Forever Cemetery) yapıldı ki o bölge zaten Gucci’nin Bahar/Yaz 2017 koleksiyonu için ilham kaynağıydı.

 

Lana Del Rey, Alessandro Michele, Courtney Loveand Jared Leto
Lana Del Rey, Alessandro Michele, Courtney Loveand Jared Leto

Gucci’nin yeni Guilty pour Femme parfümü 2019 Ocak ortasında EDP halinde gelecek, altın renginde; erkek versiyonuyla aynı şekilde bir şişede satışa sunulacak. Parfüm hakkındaki gelişmeler için #ForeverGuilty hashtagini takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum yazmak için tıklayınız

Web Site Yapımı

Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut