Ana sayfa » Fragonard Çiçeği , 2019’un En Güzel Kokusu LAVANDE
Fragrantica

Fragonard Çiçeği , 2019’un En Güzel Kokusu LAVANDE

fragonard lavande

Yeni yıla Fransız Fragonard evinin yarattığı güzel bir koleksiyon olan Fragonard Çiçeği ile başlıyoruz..

Bu kutlamanın amacı Fransa’nın güneyindeki Grasse’nin etrafındaki güzel kokulu tarlaların renklerini ve kokularını içeren , sınırlı sayıdaki güzel tasarımlara sahip koleksiyonu olan çiçekleri sevenleriyle buluşturmaktır.

Mimosa , Jasmin , Violette ve geçen yılın Verveine koleksiyonlarının ardından Fragonard , Lavande‘nin sakinleştirici ve uyumlu yönlerini seçerek 2019 yılı için güzel bir çizgi oluşturmak istedi.

 

fragonard lavande

Fragonard‘ın açıkladığı gibi : “Lavanta’nın cömert kokusu , sınırlı sayıdaki bir parfüm serisine dönüştürüldü”

Fragonard masmavi , çivit mavisi ve mor mavi ile dokunmuş kurdelalarla parıldayan uyumlar için Lavande‘yi uygun gördü. Bu renkler yazın lavanta tarlalarında günün değişik saatlerinde görülen renk değişimleriydi. Parfümün tüm çizgisinde bu narin kokuyu bulacaksınız..

fragonard lavande

Lavande kokusunun başlangıcında çiçek kokulu mersin ve yonca , hafif kadınsı ve ve taze aromaları dışarı çıkaran bir pelin ile (pelin ağacı akoru) vurgulanır. Kalp notalarındaki yoğun lavanta , yasemin ve centiyane çiçekleri , ılık gül ağacı ve şehvetli misk ile irisin sofistike pudra şekeri ile çevrilidir.

fragonard lavande

FRAGONARD LAVANDE

2019 Yılın Çiçeği
Sınırlı Koleksiyon

Üst notalar: Mersin, pelin ve yonca
Kalp notları: Lavanta, yasemin ve centiyane
Temel notlar: Gül ağacı, misk ve iris

 

fragonard lavande

Fragonard Koleksiyonu Yılın Çiçeği LAVANDE, cam şişe ve dış karton üzerindeki lavanta çiçeklerinin canlı bir gösterimi ile süslenmiş, 18 EUR fiyatına 50 ml Eau de Toilette; bir çanta, 7.5 ml’lik bir Eau de Toilette şişesi, 30 ml’lik bir duş jeli, 30 gramlık bir sabun barı ve 19 EUR’luk bir fiyata havlu içeren bir set; 12 EUR fiyatına 4 x 50 gramlık 4 sabun seti; 30 EUR fiyatında bir difüzörlü 200 ml ev kokusu; 5 EUR’luk bir fiyata 140 gramlık bir sabun; ve 6 EUR fiyatına bir cam sabun tabağı.

fragonard lavande

Tüm ürünler mağazalarından ve fragonard.com‘un resmi sitesinden satın alınabilir.

Yorum Yap

Yorum yazmak için tıklayınız

Web Site Yapımı

Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut