Ana sayfa » Diğer Kategoriler » Bargello Parfüm Kodları

Kategori - Bargello Parfüm Kodları

Bargello Parfüm Kodları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. Karşınıza gelecek olan listede Bargello Parfüm ‘ün ürettiği erkek ve bayan parfümlerin Dünyaca hangi kokuların benzeri oldukları yazmaktadır. Ayrıca bu listede parfüm kodları kategorilere ayrılmış olup her kod ilgili parfüme link verilmiştir.

Bargello Parfüm Kodları sayfasına gittikten sonra açıklamasında da yazdığı gibi isterseniz listeyi komple inceleyebilir isterseniz de arama büyütecine ilgili kodun numarasını yazarak arama yapabilirsiniz.

100’den 499’a kadar olan kodlar bayan parfüm kodlarını içermektedir.

500’den 1000’e kadar olan kodlar ise erkek parfüm kodlarını içermektedir.

Parfüm ismiyle arama yapmak istediğinizde lütfen ilgili parfümün ismini tam ve doğru olarak yazınız. Doğru olarak yazmadığınızda sizi alalı olan Bargello Parfüm çeşidine yönlendirmeyecektir.

Örneğin ; Christian Dior ‘un bir parfümünü aramak istiyorsanız arama büyütecine aynen yazıldığı gibi yazmanız sonuç alabilmeniz açısından önem taşımaktadır. Ya da sadece Dior yazarak bu parfümün hangi çeşitlerinin olduğunu da bir sonraki ekranda listeleyebilir ve istediğiniz parfümü incelemek için linke (ilgili resme) tıklayabilirsiniz.