Ana sayfa » Christian Siriano – Itimate Silhouette
Fragrantica

Christian Siriano – Itimate Silhouette

Christian Sirano Itimate Silhouette

christian siriano intimate silhouette

 İlk defa 2014’de tanıtılan Silhouette, her tip kadın için yaratılmış uzun kadın elbiselerinden ilham almıştır ve Amerikan tasarımcı Christian Siriano bu şekilde koleksiyonunu iki yeni ürünle genişletti. Orijinalinin çiçeksi versiyonu olarak tanıtılan Intiamate Silhouette ; koyu mor’u temsil eden gourmand bir koku..

Christian Siriano ilk Silhouette kokusu hakkında ;

Koku uzun bir süre kalan bir şey ve ben markama , benim dünyama özel 50 yıl geçerliliğini koruyabilecek bir şey yaratmak istedim. Biz her tipten kadın kıyafetleri tasarlıyoruz, kokunun da aynı şekilde hissettirmesini istedim. İsmine kadar her şeyiyle kadınların yaş, beden, şekil fark etmeksizin bu parfümün her kadına hitap etmesini istedik.

christian siriano silhouette

INTIMATE SILHOUETTE önce silüet formunda sonraysa mor tonlarla parfümün karakterini yansıtıyor. Baştan çıkarıcı, heyecan verici ve kışkırtıcı. Yeni versiyonu açılışında yasemin yapraklarının soğuk ve sarhoş edici etkisiyle beraber siyah susamın uyumunu sunuyor.

Kompozisyonun iyice gelişmesi aşamasında gurmelik trendine uygun olarak ; fındıkla beraber yenilebilir olma hissini vurguluyor. Taze ve yaseminin feminen nüansları arasındaki zıtlık; tüm gelişme süresince gourmand akorlar yoluyla iyice harmanlanmış ve amber ağacı  ile yoğunlaştırılmış. Temel notalar sedir ağacının kremsi nüansları, kaşmir miski ve Madagaskar vanilyasıyla harmanlanmış..

christian siriano intimate silhouette

Yorum Yap

Yorum yazmak için tıklayınız

Web Site Yapımı

Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut