Ana sayfa » BedeauX Chouette ve BedeauX Hibou / Geceyi Koklayın..
Fragrantica

BedeauX Chouette ve BedeauX Hibou / Geceyi Koklayın..

Koku dünyasında kendisini geliştiren Amanda Beadle , Chienoir adlı ilk kokusuyla 2017 yılında ortaya çıktığında Artisan kategorisinde Sanat & Koku Alma ödülünün sahibi olmayı hiç beklemiyordu. Aslında ilk çalışması olan bu parfüm o kadar başarılıydı ki bu ödülü sürekli kazananlar üzerinde silinmez bir iz bırakmıştı. Bu ödülü almasındaki en büyük pay , işine karşı olan ilgisiydi. O günden bu yana Amanda’nın yeni kokusu olan Bedeaux için biz de sabırsızlıkla bekliyorduk. Ve artık zamanı gelmişti , bu iki yeni koku için yani Bedeaux Chouette ve Bedeaux Hibou için..

 

Amanda Beadle
Amanda Beadle

Hibou ve Chouette , “gecenin büyüsünün kutlamaları” konulu temasıyla üretilmişti. “Bedeaux Hibou , parlak ve turuncu kehribar , gece yarısı şehirde hala sıcak bir yerlerde dans eden eğlence düşkünlerinden esinlenen bir parti parfümüdür. Şık bir çiçeksi misk olan Bedeaux Chouette , aromalı bir yaz esintisini yansıtan , bir kaşmir battaniyesi sarılmanın verdiği ısınmayı hissettiren bir parfümdür” diye anlatıyor parfümün tasarımcısı olan Amanda Beadle..

Bedeaux Hibou
Bedeaux Hibou

Zengin , bereketli ve egzotik Bedeaux Hibou ; şarkı söylerkenki mutluluğu , gülmeyi , kokteyl dökerken yaşanan keyfi , mor ufukta yanıp sönen kırmızı neon lambaların altında mutlu anları çağrıştırıyor. Notalar ; Portakal , bergamot , yıldız anason , yasemin , gül , paçuli , gül dalı , kehribar – vanilya ve laden.

 

Bedeaux Chouette
Bedeaux Chouette

 

Rahat , balmumlu ve miskli Bedeaux Chouette , bir yaz gecesinin sıcaklığını yansıtan lüks çiçeksi bir misk parfümüdür. Parlak bir gece yarısı gökyüzünün altında açan çiçekler , tatlı olgunlaşan meyveli besleyen meyve bahçeleri , hepsi aromatik bir yaz esintisi üzerinde yumuşak bir şekilde şekerlenir.  Notalar : Siyah üzüm , tatalı narenciye , yasemin , yumuşak odunsu , kehribar ve misk.

Her iki koku da 15 Ml ve 30 Ml olarak Amanda ‘nın web sitesinde 30 Pound ve 50 Pound’a satılmaktadır.

Web Site Yapımı

Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut