Ana sayfa » BedeauX Chouette ve BedeauX Hibou / Geceyi Koklayın..
Fragrantica

BedeauX Chouette ve BedeauX Hibou / Geceyi Koklayın..

Koku dünyasında kendisini geliştiren Amanda Beadle , Chienoir adlı ilk kokusuyla 2017 yılında ortaya çıktığında Artisan kategorisinde Sanat & Koku Alma ödülünün sahibi olmayı hiç beklemiyordu. Aslında ilk çalışması olan bu parfüm o kadar başarılıydı ki bu ödülü sürekli kazananlar üzerinde silinmez bir iz bırakmıştı. Bu ödülü almasındaki en büyük pay , işine karşı olan ilgisiydi. O günden bu yana Amanda’nın yeni kokusu olan Bedeaux için biz de sabırsızlıkla bekliyorduk. Ve artık zamanı gelmişti , bu iki yeni koku için yani Bedeaux Chouette ve Bedeaux Hibou için..

 

Amanda Beadle
Amanda Beadle

Hibou ve Chouette , “gecenin büyüsünün kutlamaları” konulu temasıyla üretilmişti. “Bedeaux Hibou , parlak ve turuncu kehribar , gece yarısı şehirde hala sıcak bir yerlerde dans eden eğlence düşkünlerinden esinlenen bir parti parfümüdür. Şık bir çiçeksi misk olan Bedeaux Chouette , aromalı bir yaz esintisini yansıtan , bir kaşmir battaniyesi sarılmanın verdiği ısınmayı hissettiren bir parfümdür” diye anlatıyor parfümün tasarımcısı olan Amanda Beadle..

Bedeaux Hibou
Bedeaux Hibou

Zengin , bereketli ve egzotik Bedeaux Hibou ; şarkı söylerkenki mutluluğu , gülmeyi , kokteyl dökerken yaşanan keyfi , mor ufukta yanıp sönen kırmızı neon lambaların altında mutlu anları çağrıştırıyor. Notalar ; Portakal , bergamot , yıldız anason , yasemin , gül , paçuli , gül dalı , kehribar – vanilya ve laden.

 

Bedeaux Chouette
Bedeaux Chouette

 

Rahat , balmumlu ve miskli Bedeaux Chouette , bir yaz gecesinin sıcaklığını yansıtan lüks çiçeksi bir misk parfümüdür. Parlak bir gece yarısı gökyüzünün altında açan çiçekler , tatlı olgunlaşan meyveli besleyen meyve bahçeleri , hepsi aromatik bir yaz esintisi üzerinde yumuşak bir şekilde şekerlenir.  Notalar : Siyah üzüm , tatalı narenciye , yasemin , yumuşak odunsu , kehribar ve misk.

Her iki koku da 15 Ml ve 30 Ml olarak Amanda ‘nın web sitesinde 30 Pound ve 50 Pound’a satılmaktadır.