Ana sayfa » Unisex Parfüm

Kategori - Unisex Parfüm

Unisex Parfüm Bargello Çeşitleri.. Bu kategorinin anlamı üretilen parfümün hem erkek hem de bayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabileceğidir. Parfüm üretiminde kullanılan esanslar erkek veya bayan ayrımı yapılmadan ortak bir noktada buluşulmuş olup her iki cins parfüm kokusundan da hoşlanabilen insanların tercih edebileceği bir çeşittir.

Unisex Parfüm Nedir ?

Kimi erkekler bayan kokularını güzel bulurken kimi bayanlar da erkek kokularını daha çok tercih edebilmektedir. Bu durum kesinlikle cinsiyet tercihi ile karıştırılmamalıdır. Nihayetinde herkesin koku tercihi farklı olabilmektedir. Bu yüzden bu parfüm grubuna unisex parfüm denilmektedir.

Tercih yapmakta zorlananlar için tavsiyemiz Bargello 136B , Bargello 193 , Bargello 298 , Bargello 299 , Bargello 598 kokularıdır. İlgili parfümlerin notaları hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bağlantılara veya parfüm görsellerine tıklayınız..

Bu markanın parfüm şişeleri klasik erkek parfüm ve bayan parfüm şişelerinden farklı olarak üretilmiştir. Esans kaliteleri erkek parfüm ve bayan parfümden farklı değildir , aynı kalitedeki esans ile üretim yapılmıştır.

Koku ailesi olarak ise oryantal kokuların ağırlığı göze çarpmakta ; odunsu , çiçeksi ve fresh kokular da şimdilik eşit ağırlıkta bulunmaktadır. Üretim ve tüketici tercihlerine göre gelecekte bu sayı değişkenlik gösterebilir.