Ana sayfa » Bargello Bayilik
Bargello Bayilik
Bargello Bayilik

Bargello Bayilik

Bargello Bayilik Fırsatları İçin Lütfen Tanıtım Videosunu İzleyin. Videoda tanıtımın içinde Bargello Parfüm Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Taha Can’ın da bir sunumu bulunmaktadır.

Gün geçtikçe büyüyen bir parfüm markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen markanın bayisi olmak istiyorsanız lütfen resmi sitelerindeki bayilik başvuru formunu doldurun.

Cafe, restoran, pastane gibi buluşma noktalarının bulunduğu, turistik ve sosyal anlamda yoğun, alışveriş dendiğinde akla gelen, işlek, perakende kozmetik ve satış potansiyeli yüksek caddeler üzerinde mağaza açın.

Ortalama 20 ile 45 metrekarelik bir dükkan Bargello Konsept Mağazaya dönüştürmek için idealdir. İzin verin; Sade, kaliteli, dikkat çekici, zarif, Bargello tarzı müşterilerinizi cezbetsin. Dekorasyonu, firmamızın kurumsal kriterlerine uygun şekilde projelendirip, yönetimimizden onay aldıktan sonra kendiniz yaptırabileceğiniz gibi; firmamız bünyemizdeki mobilya departmanında sizin için hazırlatabiliriz. Tercih sizin.

Bankaların, kurumsal firmaların ve öğrencilerin yoğun bulunduğu, satın alma gücüne sahip yerel halkın ya da turistlerin bulunduğu bölgelerdeki popüler AVM’lerin başköşesine kurulun. 4 ile 8 metrekarelik alanlara kurulan, şık, ergonomik, ekonomik, ilgi çekici Bargello Kiosk Konsepti ile yüksek tempolu satışın tadını çıkarın. Mobilya departmanımız, farklılık gösteren zorunlu AVM standartlarına göre; size özel, butik dekorasyon uygulamalarıda yapabilmektedir. Avantajları kaçırmayın.

Mağaza anlamında; ürünlerle ve insanla uyumlu, kolay kullanıma elverişli modern, şık, dayanıklı, çevreci dekorasyon çözümleri geliştirmek.

İmalat anlamında; Müşterilerimize yeni üretim teknolojilerine sahip tam otomatik üretim proseslerinde üretilmiş, yüksek kalitede ürünler hazırlamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Bargello Bayilik Başvuru formuna gitmek için lütfen tıklayınız..

Bargello Erkek Parfüm Çeşitleri

Bargello Bayan Parfüm Çeşitleri