Ana sayfa » Bargello 630 Pino Silvestre Erkek Parfüm
Fresh (Ferah)

Bargello 630 Pino Silvestre Erkek Parfüm

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bargello 630

Bargello 630
Bargello 630
Bargello 630
Bargello 630
Bargello 630
Bargello 630

Bargello 630 Pino Silvestre Erkek Parfüm

Ürün Kodu : Bargello 630

Koku Tipi : Fresh

Cinsiyet : Erkek

Kullanım Zamanı : Gündüz

Koku Notaları : Aromatik , Turunçgil , Taze Baharat , Yeşil , Odunsu

 

Başlangıç keskin, buruk ve temiz çam kozalağı efekti ile oluyor. Buna nane, ardıç, lavanta ve bergamot eşlik etmektedir. Aromatik ot kaynaşması var. Bitkisel rayihalar var. Burada şipre karakterine uygun ( lavanta, fesleğen ) bir biçimlenme var. Taze, ferah, sabunsu, koyu ve metalik aromalar alınıyor. Başlangıç çok kaliteli ve lüks olmuş.

Daha sonra, bu koyu aromatik otlar devam ediyor. Buna bir de erkeksi çiçekler, tütsü ve baharatlı tonlamalar katılmaktadır. Burada tene oturma ve yerleşme başlamaktadır. Karanfil, kimyon, çam notası bu bölümün belirgin karakteridir. Parfüm, bu kısımda açılışa nazaran yumuşuyor ve daha kabul edilir hale geliyor.

Son bölümde ise güçlü odunsu notalar, amber, yosun ve sedir ağacı fark edilir. Sedir ağacı tozlu ve kirli kullanılmıştır. Amberde bir tatlımsılık var. Tene yerleşme tamamlanıyor. Klasik şipre kokularında gördüğümüz notalarla kapanış oluyor.

Çok tatlılık yok. Onun yerine tozlu, kirli, sabunsu, buruk ve keskin notalar var. Eski kokan bir tarz var. Günümüz trendlerine uymuyor. Kendi döneminde vazgeçilmez klasiklerden biriydi. Ben sentetiklik, yapaylık almadım. Gayet net, temiz ve akışkan aromalar bulunuyor. Şaşırtıcı biçimde, çam aroması parfümün genelinde kendini belli etmektedir. Zaten ana temadır.

Koku düzlemi= Çam/ aromatik ot harmanı, çiçeksi notalar, baharatlar, odunsu notalar, amber, yosun olarak özetlenebilir. Genelde bir katmanlaşma mevcuttur= Açılışta aromatik, sonra çiçeksi- baharatlı, kapanışta klasik şipreler takdir edilir. Derli- toplu bir koku şekillenmesi var.

Derinlik ve konfor noktası= Çam kozalağı, karanfil, baharatlar, amber biçimine girmiştir. Yani en çok bu notaları beğendik. Genelde zaten kalite ve kalıcılık var. Bu kısım en güzel yeri denebilir.

Sonbahar ve ilkbahar arasına denk gelen bir dönemde kullanabilirsiniz. Fark edilir yönü, tene oturmayla başlar. Çam, baharat, lavanta ve amber düzeninde, en yüksek kalıcılık ve fark edilirlik seviyesine ulaşır. Günlük kullanıma uygunsa da, dengeli sıkmakta yarar vardır. Gece kullanımına yönelik bir tarafı var. Davet, kokteyl ve açık hava gezmelerinde düşünülebilir. Ofis içinde kullanılabilir. Ancak, sabah ağır olur. Tenimde bir günü geçen bir kalıcılık yaptı. Klasik bir koku olarak koleksiyonunuzda bulunmalıdır.

Web Site Yapımı

Armut

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

TEKLİF AL
Armut