Ana sayfa » Alien Parfüm Thierry Mugler
Fragrantica

Alien Parfüm Thierry Mugler

Alien Parfüm – Thierry Mugler 2005 yılında alışılmadık ve güçlü yasemin kokusuyla piyasaya sunulmuştu. Modern parfümcülüğün en büyük simgeleri kaşmir ve kehribar da parfümün içeriğinde bulunuyordu.

Thierry Mugler parfümün yeni versiyonu 2019 yılının sonbaharında yeni bir video ile Jourdan Dunn’ı da yeni yüz olarak tanıttı. Slogan olarak da “Olağanüstü Ol” belirlendi.

Alien Parfüm - "Be Extraordinary" Jourdan Dunn
Alien Parfüm – “Olağanüstü Ol” Jourdan Dunn

Alien ‘i tanımlamamız gerekirse, olağanüstü bir feminizm ortaya çıkaran , gerçeklerin ötesinde bir çeşit ilahi enerji yayan bir koku diyebiliriz. İngiliz manken Jourdan Dunn, karşı konulmaz çekiciliğin modern bir kahramanı, çağdaş – dinamik ve spontan kadınlığı temsil etmek üzere seçildi.

Çöl tepelerinin ardında , Alien kadını bir heykeli andıran görüntüsüyle parfüm şişelerindeki renkler gibi , bir çiçek vahasına hayat veren , yaratılışın metaforunu işaret eder.. 

Alien Parfüm - "Olağanüstü Ol" Jourdan Dunn
Alien Parfüm – “Olağanüstü Ol” Jourdan Dunn

Bu kampanya Afrika kıyısı açıklarında Atlantik Okyanusunun ortasındaki bir adada çekildi ve fotoğraflandı. Yönetmen Nur Casadevall, güneşin doğuşundan şafağa değişen ışığı yakalamak için güneşin gidişatını takip etti ve fotoğraf yönetmeni Simon Chaudoir’in de desteğini aldı. Manuel Rodriguez koreografiden sorumluyken, reklam fotoğrafları fotoğrafçı Txema Yeste tarafından çekildi.

Thierry Mugler Alien

Summary
Thierry Mugler Alien Parfüm
Article Name
Thierry Mugler Alien Parfüm
Description
2019 yılı sonbaharında yeni versiyonu (Thierry Mugler Alien Parfüm) piyasaya sunulan bu güzel kokunun büyüleyici anlatımına sizleri de bekliyoruz..
Author
Publisher Name
Yener SAGLAM
Publisher Logo